Czy długość ma znaczenie – poznaj prawdę!

Czy długość ma znaczenie – poznaj prawdę!
Rate this post

Istnieje wiele pytań, na które mężczyźni chcieliby znać odpowiedzi kobiet… Największą tajemnicą wśród tych zagadnień jest rozmiar męskiego przyrodzenia… Czy naprawdę jest taki ważny? Aby pomóc w uzyskaniu wiarygodnej odpowiedzi przeprowadzono już wiele badań i ankiet wśród płci pięknej w różnym wieku. Pewnie ciekawi jesteście, jakie są zazwyczaj wyniki? Otóż zgodnie z większością młodsze respondentki zazwyczaj uważają, że rozmiar nie ma żadnego znaczenia, ale panie nieco starsze (już koło trzydziestki) już wcale nie są takie pewne swojej odpowiedzi…

Zdaje się, że z wiekiem, coraz więcej pań twierdzi, że długość zdecydowanie ma znaczenie dla satysfakcji partnerki w łóżku. Ale – drodzy panowie – to jest trochę jak z kobiecym biustem – na jednych robi wrażenie ten większy, a na innych mały – generalnie, przy długim związku, wszelakie rozmiary schodzą daleko na drugi plan – o wiele istotniejsze są inne kwestie.

W innych badaniach większość pań zaznacza, że długość jest kompletnie nieważna, chociaż sam rozmiar i owszem – liczy się jednak grubość, bo to ma bezpośredni wpływ na ich odczucia podczas stosunku, długość ma albo drugoplanowe albo żadne znaczenie.

Pamiętajmy jednak, że każda kobieta jest także inaczej zbudowana i będzie w różny sposób odczuwać – chodzi tu bardziej o dopasowanie partnerów, a nie o jakieś standardowe i najlepsze wymiary. Takie bowiem nie istnieją! Ok – mamy jakąś średnią długość, którą szacuje się na 13,6 cm, mamy poza tym fałszywe obrazki „gigantów” z filmów pornograficznych, które nie mają nic wspólnego rzeczywistością, ale rozmiar idealny nie istnieje!

Może się zdarzyć, że nie będziecie do siebie pasować fizycznie – za mały, za duży – komplikacji może być wiele, ale to są problemy nie do przeskoczenia dla związków jednonocnych… Jeżeli budujemy bowiem stałą relację z jedną partnerką, to zawsze jakoś znajdzie się na to radę i będzie można się cieszyć satysfakcjonującym pożyciem seksualnym bez względu na jakiekolwiek rozmiary.

Wnioski? Nie przejmujmy się i nie popadajmy w paranoję. Często mają skłonność do tego młode osoby, które rozpoczynają dopiero swoje życie seksualne – są wówczas wobec siebie zbyt surowe i szukają „ideału” z którym powinny się porównywać. A tymczasem ideału nie ma. Albo każdy z nas takim ideałem jest. Po prostu lepiej skupmy się na technice i łóżkowych umiejętnościach, a nie martwmy tym, czy natura obdarzyła nas w wystarczający sposób.

4 myśli do „Czy długość ma znaczenie – poznaj prawdę!”

  1. Hehe no jasne, że aż takiego znaczenia nie ma, no ale jak ktoś ma mega małego, to nie wmawiajmy mu, że nie ma przekichane 😛

  2. A ja wam powiem, ze jak jest ZA długi, to tez jest źle – nawet nie wiem czy nie gorzej – tylko o tym już nikt nie napisze, bo wszyscy twierdzą, ze tak jest super 😉 …

  3. Racja – bez paranoi! Faceci czasami myślą, ze wielkość ich penisa to normalnie kwestia życia i śmierci – co za bzdura.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *