Czy długość ma znaczenie – poznaj prawdę!

Istnieje wiele pytań, na które mężczyźni chcieliby znać odpowiedzi kobiet… Największą tajemnicą wśród tych zagadnień jest rozmiar męskiego przyrodzenia… Czy naprawdę jest taki ważny? Aby pomóc w uzyskaniu wiarygodnej odpowiedzi przeprowadzono już wiele badań i ankiet wśród płci pięknej w różnym wieku. Pewnie ciekawi jesteście, jakie są zazwyczaj wyniki? Otóż zgodnie z większością młodsze respondentki zazwyczaj uważają, że rozmiar nie ma żadnego znaczenia, ale panie nieco starsze (już koło trzydziestki) już wcale nie są takie pewne swojej odpowiedzi…

Zdaje się, że z wiekiem, coraz więcej pań twierdzi, że długość zdecydowanie ma znaczenie dla satysfakcji partnerki w łóżku. Ale – drodzy panowie – to jest trochę jak z kobiecym biustem – na jednych robi wrażenie ten większy, a na innych mały – generalnie, przy długim związku, wszelakie rozmiary schodzą daleko na drugi plan – o wiele istotniejsze są inne kwestie.

W innych badaniach większość pań zaznacza, że długość jest kompletnie nieważna, chociaż sam rozmiar i owszem – liczy się jednak grubość, bo to ma bezpośredni wpływ na ich odczucia podczas stosunku, długość ma albo drugoplanowe albo żadne znaczenie.

Pamiętajmy jednak, że każda kobieta jest także inaczej zbudowana i będzie w różny sposób odczuwać – chodzi tu bardziej o dopasowanie partnerów, a nie o jakieś standardowe i najlepsze wymiary. Takie bowiem nie istnieją! Ok – mamy jakąś średnią długość, którą szacuje się na 13,6 cm, mamy poza tym fałszywe obrazki „gigantów” z filmów pornograficznych, które nie mają nic wspólnego rzeczywistością, ale rozmiar idealny nie istnieje!

Może się zdarzyć, że nie będziecie do siebie pasować fizycznie – za mały, za duży – komplikacji może być wiele, ale to są problemy nie do przeskoczenia dla związków jednonocnych… Jeżeli budujemy bowiem stałą relację z jedną partnerką, to zawsze jakoś znajdzie się na to radę i będzie można się cieszyć satysfakcjonującym pożyciem seksualnym bez względu na jakiekolwiek rozmiary.

Wnioski? Nie przejmujmy się i nie popadajmy w paranoję. Często mają skłonność do tego młode osoby, które rozpoczynają dopiero swoje życie seksualne – są wówczas wobec siebie zbyt surowe i szukają „ideału” z którym powinny się porównywać. A tymczasem ideału nie ma. Albo każdy z nas takim ideałem jest. Po prostu lepiej skupmy się na technice i łóżkowych umiejętnościach, a nie martwmy tym, czy natura obdarzyła nas w wystarczający sposób.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

4 komentarze do “Czy długość ma znaczenie – poznaj prawdę!”

  1. Hehe no jasne, że aż takiego znaczenia nie ma, no ale jak ktoś ma mega małego, to nie wmawiajmy mu, że nie ma przekichane 😛

  2. A ja wam powiem, ze jak jest ZA długi, to tez jest źle – nawet nie wiem czy nie gorzej – tylko o tym już nikt nie napisze, bo wszyscy twierdzą, ze tak jest super 😉 …

  3. Racja – bez paranoi! Faceci czasami myślą, ze wielkość ich penisa to normalnie kwestia życia i śmierci – co za bzdura.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *