Jak powiększyć penisa, czyli o powiększaniu męskości słów kilka

powiększanie penisaPraktycznie każdy mężczyzna chce mieć chce mieć jak największego członka, dlatego wielu zastanawia się jak powiększyć penisa. Jednym natura faktycznie nie poskąpiła i mogą się pochwalić sporym penisem. Inni niestety mieli mniej szczęścia i wielkość ich członka nie zadowala ich. Oczywiście w przypadku mężczyzn, którzy uważają, że ich członek jest mały nie wszyscy faktycznie mają za małego. Okazuje się, że wielkość penisów sporej części mężczyzn są wielkością przeciętną. Co do przeciętnych rozmiarów to nie ma określonej konkretnej wielkości. Różne są wyniki badań. Według jednych przeciętna wielkość to 13, 6cm. Według innych ta wielkość to 15cm. Są też takie badania, które mówią, że rozmiary przeciętnego członka to 15, 2 cm.

Co do obwodu to też nie ma określonej jednej wielkości. W przypadku sporej części mężczyzn, mimo, że wielkość ich penisa jest wartością przeciętną nie jest usatysfakcjonowanych i poszukuje możliwości powiększenia swojego prącia. Ze względu na duże zapotrzebowanie na rynku jest spory wybór produktów i usług, które mają za zadanie zwiększyć męskiego członka.

Przed przystąpieniem do kuracji warto najpierw dokładnie zmierzyć swojego penisa, żeby móc obserwować rezultaty stosowanej kuracji. Żeby wyniki były wiarygodne warto powtórzyć mierzenie kilkakrotnie. Najlepiej żeby mierzenie odbywało się raz dziennie. Najbardziej pewne wyniki da mierzenie w postaci stojącej.

Należy mierzyć prącie od postawy do szczytu. W przypadku obwodu należy zmierzyć penisa w trzech miejscach. Pierwsza wielkość powinna być zmierzona w połowie penisa, druga u podstawy penisa, a trzecia na końcu prącia, czyli przy żołędzi. Z uzyskanych trzech wielkości trzeba wyciągnąć średnią. Obliczona średnia to obwód penisa.

Oczywiście wszystkie pomiary powinny być dokonywane w tracie pełnej erekcji. Niepełna erekcja daje niemiarodajne wyniki. Oprócz tego można także dokonywać pomiarów zwiotczałego penisa. Średnia wielkość penisa wynosi około 8cm. Jednak wielkość członka w stanie spoczynku nie ma dużego wpływu na to, jakie rozmiary będzie miał penis w tracie wzwodu.

Okazuje się, że mały penis na skutek erekcji może zwiększyć swoje rozmiary kilkakrotnie (nawet sześć razy), zaś duży może tylko nieznacznie się zwiększyć lub tylko zesztywnieć. Także nie należy za bardzo sugerować się wymiarami w stanie spoczynku. Gdy ma się już dokładnie wymierzone rozmiary członka można zdecydować się na jego powiększenie.

xtrasize
Klikając w obrazek dowiesz się więcej

Wybór jest bardzo duży. Jednym z suplementów, na które najczęściej decydują się mężczyźni jest Xtrasize. Jest w formie tabletek. Jak zapewnia producent opiera się na bazie składników naturalnych, wiec można go bezpiecznie stosować. Efekty powinny pojawiać się stopniowo. Pierwszy rezultat to mocniejsza erekcja. Następnie członek się powiększa. Po dwóch miesiącach wielkość członka powinna się powiększyć o jakieś trzy centymetry.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 2.7]

5 komentarzy do “Jak powiększyć penisa, czyli o powiększaniu męskości słów kilka”

  1. Zawsze wydawało mi sie ze mam za małego członka dlatego probowalem róznych sposobow jeog powiekszenia. Najlepsze efekty dały tabletki. Teraz mam o jakies 3 cm wiekszego. Okazuje sie jednak czytając ten tekst, ze moj penis nawet przed powiekszeniem nalezal do tych przecietnych a nie małych…

  2. Jakos nigdy nie zastanawiałem sie czy mam małego członka ale ostatnio moja dziewczyna niby w żartach powiedziała, że mój penis jest skromnych rozmiarów. Dlatego szukam czegos żeby go powiekszyc. Zastanawiam sie nad tym Xtrasizem. Kiedy zauwazyliscie pierwsze efekty?

  3. panowie po cholere wam wielki penis przecież wiadomo że kobiece strefy erogenne znajdują się na czterech centymetrach głębokości.Jeżeli chcecie mieć tego swojego największego stosujcie tlenek azotu ,jak wiadomo każdy mięsień posiada ciała jamiste nawet zwykły biceps,także załatwicie sprawę dwa w jednym,będziecie mieli fajne mięśnia iswojego pseudo małego pozdrowienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *