Jak zwiększyć wytrysk i poprawić jakość spermy?

większy wytryskObok problemów intymnych takich jak zaburzenia erekcji, mały członek, czy przedwczesny wytrysk coraz częściej pojawia się także problem dotyczący powiększenia wytrysku i ilości wydzielanej spermy. Wystarczy poszperać trochę w Internecie, żeby się przekonać, że sporo mężczyzn chce powiększyć objętość spermy oraz jej jakość. Jest to głównie spowodowane chęcią poprawy jakości życia erotycznego. Większy wytrysk wiąże się z dłuższym i intensywniejszym orgazmem zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiety. Jest to spowodowane tym, że im więcej jest spermy tym dłużej trwa droga, którą pokonuje od jądra do wyjścia.

Jakość spermy chcą poprawić głównie mężczyźni, którzy starają się o dziecko ale oczywiście nie tylko. Średnio mężczyzna w trakcie jednego wytrysku wytarza od 2 ml do 5 ml nasienia. Na 1 ml przypada około dwudziestu milionów plemników. Sperma płodnego mężczyzny powinna zawierać średnio pięćdziesiąt milionów plemników.

Jeżeli ich wartość jest poniżej czterdziestu milionów istnieje ryzyko, że mężczyzn ma problemy z płodnością. Na objętość wytrysku wpływ ma dużo czynników. Po pierwsze styl życia, zła dieta i niezdrowy tryb życia może zmniejszyć ilość wytwarzanego nasienia. Wiek i kondycja zdrowotna również nie są bez znaczenia.

Prawidłowa sperma powinna mieć lekko biały lub szary kolor. Mężczyzna, który przeszedł zabieg wazektomii ma spermę przeźroczystą. Im aktywniejsze życie seksualne mężczyzna prowadzi i im krótsze są odstępy miedzy kolejnymi stosunkami tym ilość wytwarzanej spermy w trakcie jednego wytrysku jest mniejsza.

Nie znaczy to jednak, że aby zwiększyć ilość ejakulatu trzeba rzadziej uprawiać seks. Są różne produkty i metody, które pokazują jak zwiększyć wytrysk i poprawić jakość spermy. Można zdecydować się na te najbardziej naturalne, czyli po prostu wzbogacenie swojej diety o produkty, które wpływają na ilość wytwarzanego ejakulatu.

Należą o nich głównie ananasy, kukurydza, ryby morskie, pełnoziarniste pieczywo oraz fasola. Produkty te mają również wpływ na smak spermy. Sprawiają, że jest ona mniej słona. Oprócz zmiany diety można ćwiczyć. Chodzi tutaj o PC, czyli mięsień pubococcygeus .

Jednak zarówno w przypadku diety, jak i ćwiczeń trzeba być systematycznym. Do tego efekty pojawiają się dopiero po jakimś czasie. Dlatego warto zdecydować się na jakieś suplementy, których głównym zadaniem jest powiększenie wytrysku i poprawa jakości nasienia. Jednym z bardziej polecanych tego typu produktów jest Maxatin.

maxatin
Real foto suplementu. Klikając w obrazek dowiesz się więcej

Jego głównym zadaniem jest zwiększenie objętości spermy. Poza tym wzmacnia erekcję i intensywność orgazmu. Maxatin należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej kapsułce. Według producenta można zwiększyć objętość spermy nawet pięciokrotnie.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 2.7]

8 komentarzy do “Jak zwiększyć wytrysk i poprawić jakość spermy?”

  1. Od jakiegos czasu powiało nudą w naszym związku. No i postanowilem cos z tym zrobic. Datego kupilem nowe gadzety. Zabralem moją kicie na romantyczny weekend. No i szukame sposobu na zwiekszenie wytrysku po wiksza ilosc to lepszy orgazm. Na poczatku probowalem zwiekszyc poprzez diete ale nie dało to oczekiwanych rezultatów. Teraz biore Maxatin no i wytrysk jest faktycznie wiekszy

  2. Po maxatinie wiecej jest spermy a co z resztą obietnic producenta? Penis szybciej wraca do formy a erekcja jest mocniejsza?;p

  3. Czy ten preparat zwiększa jakoś zasadniczo szybkość produkowanej spermy? Mój wytrysk to około 10-12ml to chyba tu nie jest źle…

    1. Twój wytrysk ok. 11 ml spermy to koń by się uśmiał z tego
      bo młody pr… ma objętościowo taki wytrysk swojego nasienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *