Powiększenie penisa – czy rozmiar ma znaczenie? Wasze przemyślenia

powiększanieWiększość mężczyzn jest przeczulona na punkcie swojego penisa. Jest to zazwyczaj najważniejsza dla nich część ciała, o którą najbardziej dbają. Każdy chciałby także, żeby jego członek był jak największy. Jak pokazują badania tylko około 50 % mężczyzn jest zadowolonych z wielkości swojego przyrodzenia. Druga połowa panów chciałaby, żeby ich członek był większych rozmiarów. O wielkość swojego penisa martwią się już chłopcy w wieku szkolnym. Pewnie większość przechodziła etap porównywania wielkości swojego penisa z rozmiarami kolegów. W ich przypadku mały penis nie jest to jednak powód do zmartwień, ponieważ penis rośnie do dwudziestego roku życia.

W przypadku mężczyzn, którzy okres dojrzewania mają już za sobą nie ma, co liczyć na to, że członek sam z siebie jeszcze urośnie. Taka sytuacja jest mało prawdopodobna. Są jednak różne inne metody, które pozwalają powiększyć prącie, chociaż trochę. Wielkość penisa jest także zależna od uwarunkowań genetycznych.

Według krążących powszechnie opinii wielkość członka zależy od tego, jaki się ma kolor skóry i skąd się pochodzi. Tak, więc według tego typu opinii większym członkiem mogą pochwalić się mężczyźni czarnoskórzy i mieszkańcy krajów arabskich. Mężczyzn o skórze żółtej według tych opinii trochę mniej hojnie natura obdarzyła.

Jeżeli zaś chodzi o Europę to według przeprowadzonych badań największe rozmiary członków występują u mieszkańców krajów skandynawskich, a dokładnie chodzi o Szwedów. Oczywiście nie ma sensu się sugerować tak bardzo tymi opiniami. Wprawdzie coś w tym jest, ale w obecnych czasach jest sporo możliwości powiększenia penisa także nie ma pewności czy mężczyzna czarnoskóry ma faktycznie większego penisa od mężczyzny z żółtą skórą.

Sposobów na powiększenie penisa jest sporo. Jedne są mniej inwazyjne, a inne bardziej. Odważni mężczyźni i którzy mają naprawdę małego penisa mogą zdecydować się na chirurgiczne powiększenie swojego członka. Polega to na wyciągnięciu ukrytej części prącia. Około 30 % prącia jest umieszczone wewnątrz organizmu.

Oczywiście jak każdy zabieg chirurgiczny wiąże się z ryzykiem w postaci zakażenia lub braku powiększenia penisa. Dlatego lepiej zdecydować się najpierw na mniej inwazyjne metody. W tym przypadku wybór jest spory. Można wybierać spośród różnych kremów, żeli, pompek, czy tabletek na powiększenie penisa.

Według powszechnych opinii lepiej zdecydować się na tabletki. Jednym z najbardziej polecanych jest Xtrasize. Jest to suplement głównie na powiększenie penisa. Oprócz tego wzmacnia i wydłuża erekcję. Według producenta możliwe jest powiększenie penisa nawet do 7, 5 cm.

xtrasize
Real foto dostarczone przez jednego z czytelników. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w zdjęcie

Widoczne rezultaty w postaci większego członka powinny pojawić się po około dwumiesięcznej kuracji. Efekty jak w przypadku każdego tego typu produktu uzależnione są od indywidualnych uwarunkowań organizmu.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

4 komentarze do “Powiększenie penisa – czy rozmiar ma znaczenie? Wasze przemyślenia”

  1. a czy po odstawieniu efekty sie utrzymają. Jak na razie zXtrasizem powiekszyłem sobie penisa o jakies 2,5 cm i to juz mnie zadowala. Tylko boje sie czy efekt sie utrzyma

    1. ja jestem w trakcie zmniejszania dawki, czyli biore raz na kilka dni. czytałem ze wtedy jest wieksza pewnosc ze penis nie zmniejszy sie ale sie okaze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *