Przedwczesny wytrysk – objawy, zapobieganie i leczenie tej wstydliwej dolegliwości

przedwczesny wytryskPrzedwczesny wytrysk należy to najczęstszych problemów mężczyzn w sferze seksualnej. Jak pokazują badania praktycznie każdemu mężczyźnie przynajmniej raz w życiu zdarzył się przedwczesny wytrysk. Również według badań prawie 30 % mężczyzn ma regularne problemy z przedwczesnym dochodzeniem. Opisywana dolegliwość występuje wtedy, gdy mężczyzna nie kontroluje swojego wytrysku, co powoduje brak uzyskania satysfakcji u partnerki. Możemy mówić o przedwczesnym wytrysku, gdy następuje on jeszcze przed aktem seksualnym np. w trakcie gry wstępnej lub po maksymalnie dwóch minutach stosunku.

W przypadku, gdy seks trwa dłużej nie można mówić o przedwczesnym wytrysku. Przeciętny stosunek w wykonaniu zdrowego mężczyzny znajdującego się w wieku od 18 do 30 lat powinien trwać sześć minut lub więcej. Przedwczesny wytrysk może mieć kilka przyczyn.

Pierwsza to długa przerwa od ostatniego stosunku. Wiadomo, że jeżeli mężczyzna dawno nie uprawiał seksu to stosunek będzie trwał krócej. Powodem do niepokoju jest sytuacja, jeżeli przedwczesny wytrysk pojawia się mimo regularnego uprawiania seksu. Przedstawiane schorzenie może mieć także przyczyny o podłożu psychicznym.

Do takich przyczyn należy rozpoczęta w młodym wieku masturbacja. Zazwyczaj młody człowiek robi to na szybko i po kryjomu, co powoduje, że przyzwyczaja się do szybkiego dochodzenia. Przyczyną może być także częste oglądanie filmów pornograficznych. Schorzenie to może być także spowodowane tym, że mężczyzna boi się tego, że znowu za szybko dojdzie i tak się nakręca, że faktycznie się tak staje.

Poczucie wartości również nie jest bez wpływu. Mężczyzna, który ma niskie poczucie wartości jest bardziej narażony na szybki wytrysk. Oprócz przyczyn psychologicznych przedwczesny wytrysk może być również spowodowany problemami zdrowotnymi takimi jak: problemy z prostatą, czy wrażliwość członka na bodźce i czynniki zewnętrzne.

Problem przedwczesnego wytrysku w przypadku większości mężczyzn można zlikwidować. Rynek oferuje spory wybór produktów i metod. Jedną z najbardziej popularnych i skutecznych jest suplement Climax Control. Są to tabletki na opóźnienie wytrysku. Poza tym produkt ten wzmacnia i wydłuża erekcję oraz zwiększa doznania i ochotę na seks.

climax control
Real foto suplementu. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w obrazek

Jak zapewnia producent Climax Control jest na bazie składników naturalnych, więc można go bezpiecznie stosować. Zalecana dawka to jedna kapsułka przyjmowana dwa razy w ciągu dnia. Oczywiście efekty działania suplementu jak w większości są także zależne od indywidualnych uwarunkowań. Przed wybraniem odpowiedniego produktu warto sprawdzić czy produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła i czy jego stosowanie jest bezpieczne.

Poza tym, jeżeli już mężczyzna zdecyduje się na jakąś kurację musi ją stosować regularnie tylko wtedy można osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

6 komentarzy do “Przedwczesny wytrysk – objawy, zapobieganie i leczenie tej wstydliwej dolegliwości”

  1. ja dopiero rozpoczynam zycie seksualne a juz na samym poczatku pojawiły sie problemy z przedwczesnym wytryskiem. Probowalem kilka razy i za kazdym razem jeszcze dobrze nie wszedłem a juz dochodzilem. teraz zacząłem brac climaxa no i wczoraj probowalem znowu i bylo juz dłuzej. Oczywiscie nie jest jeszcze tak jak bym chcial ale licze ze jak bede dłuzej bral to tak bedzie

  2. Moze nie mialem problemu z typowym przedwczesnym wytryskiem ale moje mozliwosci ograniczały sie do kilku minut. Teraz biore tabletki na wydłuzenie stosunku no i jest lepiej

  3. U mnie stosunkowo nie dawno pojawiły sie problemy z przedwczesnym wytryskiem. Mimo, że do poczatkujących nie należę;/ Powiedzcie kiedy zauwazyliscie pierwsze efekty stosowania climaxu?

    1. Takie widoczne efekty, czyli dłuzsze stosunki zauwazyłem po kilku tygodniach. Na pewno wczesniej juz działał ale to nie było az tak zauwazalne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *